Rysunki i szkice. Rysunek tradycyjny, fantasy, horror, sci-fi, surrealizm – Stalówki, piórko, czarny tusz

Cześć. Ten wpis zawiera rysunki i szkice wykonane stalówkami, głównie piórkiem i malowane pędzlami lub też pędzlem wodnym z wlanym do niego tuszem, wszystko to oczywiście maczane w indyjskim lub chińskim czarnym tuszu, posiadam też masę kolorowych tuszy rysunkowym ale żadko ich używam, nie mniej polecam zwykłe tanie rysunkowe, nie akrylowe. W tym wpisie umieszczam szkice ze szkicowników, wczesne wersje rysunków, lub inne koncepty które nie trafiły do jakiegoś projektu lub nigdy tam nie trafią, a może jednak kiedyś trafią, kto wie. Także bazgroły które wykonuję w ramach treningu.

Zdecydowałem aby nie wrzucać na stronę dziesiątek wpisów z jednym rysunkiem tak jak to zawsze robiłem tylko założyć kilka różniących się od siebie wpisów, i co jakiś czas uzupełniać je o nowe prace, tutaj na blogu. Resztę prac już z konkretnych projektów będę publikował w zakładce projekty.

Zapraszam do przejrzenia całej mojej strony, komentowania oraz do sprawdzenia moich profili na youtube, instagramie i twitterze.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *