Rysunki i szkice. Rysunek tradycyjny, fantasy, horror, sci-fi, surrealizm – Długopis żelowy

Cześć. Ten wpis zawiera rysunki i szkice wykonane długopisem żelowym, niekiedy tym z normalnym wkładem ale jest to promil moich prac długopisem. Długopis żelowy to jest chyba moje ulubione narzędzie do rysowania. Długopis to jest też jedno z pierwszych narzędzi do rysowania z którymi styczność ma współczesny człowiek. Zaczynamy od rysowania kredkami, pastelami, też ołówkiem ale potem już w czasie szkoły, prawdziwi fachowcy przechodzą w całości na długopis i zamiast uważać na lekcji to rysują nim w zeszycie, na ostatniej stroenie, lub na marginesach, otrzymują pierwsze zlecenia od kolegów i koleżanek :). W tym wpisie umieszczam szkice ze szkicowników, wczesne wersje rysunków, lub inne koncepty które nie trafiły do jakiegoś projektu lub nigdy tam nie trafią, a może jednak kiedyś trafią, kto wie. Także bazgroły które wykonuję w ramach treningu.

Zdecydowałem aby nie wrzucać na stronę dziesiątek wpisów z jednym rysunkiem tak jak to zawsze robiłem tylko założyć kilka różniących się od siebie wpisów, i co jakiś czas uzupełniać je o nowe prace, tutaj na blogu. Resztę prac już z konkretnych projektów będę publikował w zakładce projekty.

Zapraszam do przejrzenia całej mojej strony, komentowania oraz do sprawdzenia moich profili na youtube, instagramie i twitterze.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *