Rysunki i szkice. Rysunek tradycyjny, fantasy, horror, sci-fi, surrealizm – Cienkopis kreślarski

Cześć. Ten wpis zawiera rysunki i szkice wykonane cienkopisem kreślarskim. Cienkopis kreślarski dzięki stałemu rozmiarowi główki w odróżnieniu od stalówki pozwala na cieniowanie przy pomocy techniki kropkowania co daje wspaniałe efekty na papierze, niestety ta technika cieniowania jest bardzo czasochłonna, tylko dla cierpliwych. Inny plus cienkopisu to czystsze prace, brak plam, ładne linie w jednym rozmiarze, możliwość rysowania w szkicowniku, nie tylko w domu ale i w podróży. Minusem jest może to, że cienkopis w porównaniu z tuszem nie daje 100% czerni. W tym wpisie umieszczam szkice ze szkicowników, wczesne wersje rysunków, lub inne koncepty które nie trafiły do jakiegoś projektu lub nigdy tam nie trafią, a może jednak kiedyś trafią, kto wie. Także bazgroły które wykonuję w ramach treningu.

Zdecydowałem aby nie wrzucać na stronę dziesiątek wpisów z jednym rysunkiem tak jak to zawsze robiłem tylko założyć kilka różniących się od siebie wpisów, i co jakiś czas uzupełniać je o nowe prace, tutaj na blogu. Resztę prac już z konkretnych projektów będę publikował w zakładce projekty.

Zapraszam do przejrzenia całej mojej strony, komentowania oraz do sprawdzenia moich profili na youtube, instagramie i twitterze.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *