Gra komputerowa

Gra komputerowa na PC mojego autorstwa.

Projekt komercyjny.

Tymczasowa strona projektu mojej gry, w późniejszym terminie wstawię tutaj odpowiednie, wstępne informacje o projekcie. Widoczna grafika nie ma związku z projektem.

Gra będzie osadzona w tym samym świecie co mój komiks ale nie będzie opierała się o jego główną fabułę a jeden z pobocznych tematów. Gatunek gry to prawdopodobnie platformer/strzelanka 2D wykonana w Pixel Art, powiedzmy coś w stylu Dead Cells, jeżeli chodzi o jej wygląd. Gra będzie się opierała o skakanie, strzelanie, małe elementy RPG, walkę z przeciwnikami róznego rodzaju, ciekawymi i trudnymi do przejścia bossami. Postać będzie miała do dyspozycji dużą mapę gdzie będzie mogła się poruszać we wszystkich kierunkach, nie tylko w prawo, czy nie tylko w górę ale będzie musiała dla przykładu wrócić z kluczem by otworzyć wcześniej zamknięte drzwi. To tyle informacji na początek i jeszcze jedno, najpierw opracowuje podwaliny pod komiks a dopiero później zajmę się umieszczeniem w tym świecie gry.

Osoby których potrzebuje do pracy przy projekcie to na pewno programista Unity bo raczej na tym silniku powstanie gra. Projekt jest komercyjny ale niskobudżetowy 🙂 więc kwestie pieniężne są do negocjacji, przed, po, udział w zyskach itp. Programista musi mieszkać we Wrocławiu lub w nim przebywać od czasu do czasu aby można było ze sobą normalnie porozmawiać.

Dodaj komentarz