Nazywam się Shox a ty znajdujesz się na mojej stronie na której prezentuję swoje artystyczne prace a od czasu do czasu publikuję coś na blogu.

Wszystkie dostępne na stronie prace wykonane są przeze mnie w całości od podstaw, chyba, że zaznaczę inaczej i wskaże autorów/współautorów. Prace nie mogą być wykorzystywane nigdzie bez mojej zgody. Dla przykładu, gdy opublikuje paczkę z postaciami pod grę komputerową z gatunku fantasy to logiczne jest, że nie możesz użyć moich postaci w swoim projekcie bez mojej zgody, itd. Jeżeli zależy ci na wykorzystaniu którejkolwiek z prac zaprezentowanych na tej stronie w formie oryginalnej lub z modyfikacjami proszę o kontakt przez formularz kontaktowy znajdujący się w zakładce kontakt.

Tym się zajmuję:

Poniżej lista moich głównych pasji i zainteresowań, są to gałęzie sztuki plastycznej i muzycznej na które kładę główny nacisk i w miarę możliwości stale rozwijam. Tematyka moich prac jest różna, szkice, rysunek i malarstwo w stylu klasycznym przedstawiające ludzi, emocje, symbolikę. Surrealizm, fantasy z naciskiem na fantasy klasyczne, horror, sci-fi, portret. Concept art. Tematów trochę jest. Korzystam z różnych technik, jednak preferuję media tradycyjne nad cyfrowe.

Rysowanie tradycyjne i cyfrowe, szkice, ilustracje, komiksy, plakaty, okładki. Tradycyjne w szkicownikach, na papierze, niekiedy murale na ścianie, głównie tuszem, długopisami żelowymi i pisakami kreślarskimi, węglem, rzadziej ołówkiem, kredkami czy pastelami. Rysunków nie koloruje zbyt często ze względu na wysokie koszta ale jeżeli już to akwarelą lub markerami., w ostateczności można nałożyć kolor na komputerze. Cyfrowo rysuje głównie w Photoshopie, lub Gimpie, Kricie jeżeli chodzi o rysunek rastrowy, a w Illustratorze jeżeli chodzi o prace wektorowe. W tym wypadku staram się robić pracę w kolorze. Jeżeli chodzi o styl to wypracowuje kilka swoich odmian ale rysuję swobodnie klasycznie, realistycznie, oraz w stylach komiksowych, także w stylu manga.

Malowanie tradycyjne. Tutaj wszystko zależy od czasu i funduszy na farby w związku z czym rzadko maluje olejem, głównie akryl, akwarela. W planach mam przerzucenie się całkowite na malarstwo wielkoformatowe o tematyce fantastyka, surrealizm, abstrakcja.

Digital painting czyli malowanie cyfrowe. Cyfrowo maluje przy użyciu tabletu w programach do grafiki rastrowej, np. Photoshop, lub Krita czy Gimp.

Komponowanie muzyki, pisanie tekstów do piosenek, gra na instrumencie klawiszowym. Aktualnie mam przerwę w muzyce z powodu braku sprzętu i środków na produkcję utworów. Czasem coś napiszę. Gdy znajdę środki wracam na stałe do tej działalności i będę pisał rock/hard rock, heavy/power/symphonic metal i muzykę instrumentalną, klasyczną, techno czy podkład pod film.

Shox – Journey

Niekiedy fotografia, film, grafika komputerowa, pisanie.